===>APLAZADAS<====
De orde da presidencia e de conformidade co disposto no art. 26 da LOREG procedeuse ao sorteo público para a designación dos membros das Mesas Electorais ( Titulares e Suplentes ) da Eleccións ao Parlamento de Galicia do vindeiro 5 de abril de 2020 co resultado seguinte:
CENTRO SOCIAL DE TOIMIL- A VARA*DISTRITO: 02 SECCION: 001 MESA:B
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: MONICA OURO RAMOS
2º Suplente de Presidente/a: FRANCISCO JOSE SANCHEZ VILLARQUIDE
1º Suplente de 1º Vocal: JOSE MANUEL PIÑEIRO RECAREY
2º Suplente de 1º Vocal: FRANCISCO FRAGA PARGA
1º Suplente de 2º Vocal: MARIA CARMEN BRASERO RODRIGUEZ
2º Suplente de 2º Vocal: TANIA IGLESIAS MARIÑO
CENTRO CIVICO DE XOVE*DISTRITO: 01 SECCION: 001 MESA:A
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: SONIA MARIA ALVAREZ RODRIGUEZ
2º Suplente de Presidente/a: MARIA CARMEN FERNANDEZ CASTRO
1º Suplente de 1º Vocal: UNAI DONOSO REDONDO
2º Suplente de 1º Vocal: JORGE FERNANDEZ LOPEZ
1º Suplente de 2º Vocal: ALEJANDRO CAO ALVAREZ
2º Suplente de 2º Vocal: SANTIAGO CASTRO DIAZ
CENTRO CIVICO DE XOVE*DISTRITO: 01 SECCION: 001 MESA:B
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: MARIA ISABEL MENDAÑA FRA
2º Suplente de Presidente/a: JOSE MODESTO RODRIGUEZ CAMPO
1º Suplente de 1º Vocal: MARIA BELEN MEITIN ROUCO
2º Suplente de 1º Vocal: ALBANO ROUCO LOPEZ
1º Suplente de 2º Vocal: MARTA LOPEZ LOPEZ
2º Suplente de 2º Vocal: PEDRO RAMOS CASAS
ANTIGUA ESCUELA VILACHÁ*DISTRITO: 02 SECCION: 001 MESA:A
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: MARCOS COCIÑA FERNANDEZ
2º Suplente de Presidente/a: AMADOR PERNAS GARCIA
1º Suplente de 1º Vocal: SIMON PEDRO HUERTA PINEDA
2º Suplente de 1º Vocal: LUCIA BEN CASAS
1º Suplente de 2º Vocal: CRISTINA LOSADA CASAS
2º Suplente de 2º Vocal: RODRIGO LOPEZ DOMINGUEZ
AGRUPACION ESCOLAR GULPILLEIRAS-RIGUEIRA*DISTRITO: 01 SECCION: 002 MESA:U
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: SONIA FERNANDEZ CORTES
2º Suplente de Presidente/a: CELESTINO GONZALEZ GONZALEZ
1º Suplente de 1º Vocal: MANUEL ANGEL GUILLEN MENENDEZ
2º Suplente de 1º Vocal: JOSE VAZQUEZ GARCIA
1º Suplente de 2º Vocal: ESTIBALIZ LOPEZ ESPESO
2º Suplente de 2º Vocal: FRANCISCO JOSE RIVAS DOVALE
-----> MÁIS INFO CON VIDEOS DIDÁCTICOS DE COMO VOTAR..... https://www.espublico.com/elecciones/gl/gl.html