Sorteo Membros mesas Eleccións Locais e ó Parlamento Europeo 26/05/2019
No día de hoxe celebrouse a sesión plenaria para elexir por sorteo os membros das mesas electorais para las ELECCIÓNS LOCAIS e Parlamento Europeo do próximo 26/5/2019, co resultado seguinte:
CENTRO SOCIAL DE TOIMIL*DISTRITO: 02 SECCION: 001 MESA:B
Titulares :
- Presidente: JOSE RAMON VAZQUEZ MEITIN-CASAS
- 1º Vocal: CARLOS OTERO UZ
- 2º Vocal: ANTONIA ALONSO MEITIN
Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: MARIA DOLORES BALSEIRO CANDIA
- 2º Suplente de Presidente/a: ROCIO BERMUDEZ RODRIGUEZ
- 1º Suplente de 1º Vocal: LORENA RIVAS REGO
- 2º Suplente de 1º Vocal: MARIA ANGELES RIVAS REGO
- 1º Suplente de 2º Vocal: JESUS JAVIER FRAGA LOPEZ
- 2º Suplente de 2º Vocal: JOSE MANUEL PIÑEIRO RECAREY
CENTRO CIVICO DE XOVE*DISTRITO: 01 SECCION: 001 MESA:A
Titulares :
- Presidenta: BEATRIZ FERNANDEZ MIGUEZ
- 1º Vocal: SANTIAGO CASTRO DIAZ
- 2º Vocal: MARIA ISABEL ABADIN ALVAREZ
Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: MARIA INES DIAZ CAMPO
- 2º Suplente de Presidente/a: MARCO ANTONIO FERRO BALSEIRO
- 1º Suplente de 1º Vocal: FERNANDO GONZALEZ GARCIA
- 2º Suplente de 1º Vocal: MARIA JESUS CUADRADO CASARIEGO
- 1º Suplente de 2º Vocal: GONZALO FERNANDEZ FERNANDEZ
- 2º Suplente de 2º Vocal: CARLOS FERNANDEZ AMADO
CENTRO CIVICO DE XOVE*DISTRITO: 01 SECCION: 001 MESA:B
Titulares :
- Presidenta: ROSA MARIA LAGE CANOURA
- 1º Vocal: MANUEL ROUCO VAZQUEZ
- 2º Vocal: JUAN VICENTE REGO RODRIGUEZ
Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: BEATRIZ VARELA MAURIZ
- 2º Suplente de Presidente/a: AIDA LOPEZ CUADRADO
- 1º Suplente de 1º Vocal: FRANCISCO JOSE MEITIN PERERA
- 2º Suplente de 1º Vocal: TERESA ROMERO GARCIA
- 1º Suplente de 2º Vocal: MARIA JOSE SANCHEZ FERNANDEZ
- 2º Suplente de 2º Vocal: MARIA BELEN MEITIN ROUCO
- ANTIGUA ESCUELA DE VILACHÁ-PORTOCELO*DISTRITO: 02 SECCION: 001 MESA:A
- Titulares :
- Presidenta: HENAR DIEGUEZ RAPA
- 1º Vocal: LUCAS RODRIGUEZ REY
- 2º Vocal: MARIA FE BEN PERNAS
- Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: RUBEN FERNANDEZ VAZQUEZ
- 2º Suplente de Presidente/a: RAQUEL ROMERO TAPIA
- 1º Suplente de 1º Vocal: SOFIA RODRIGUEZ PERNAS
- 2º Suplente de 1º Vocal: AMPARO RODRIGUEZ SALGUEIRO
- 1º Suplente de 2º Vocal: JOSE ANTONIO FERNANDEZ VAZQUEZ
- 2º Suplente de 2º Vocal: JOSE CASTRO CORBAL
AGRUPACION ESCOLAR GULPILLEIRAS*DISTRITO: 01 SECCION: 002 MESA:U
Titulares :
- Presidenta: ROCIO BOLAÑO GARCIA
- 1º Vocal: DOLORES SIERRA RIVEIRA
- 2º Vocal: MARIA NOELIA PINAR RODRIGUEZ
Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: ESTEFANIA LOPEZ HERMIDA
- 2º Suplente de Presidente/a: ANA BELEN CORRAL MERA
- 1º Suplente de 1º Vocal: DAVID BERMUDEZ RAMUDO
- 2º Suplente de 1º Vocal: IVANA OTERO MIGUEZ
- 1º Suplente de 2º Vocal: MARIA DEL CARMEN RODRIGUEZ CORDEIRO
- 2º Suplente de 2º Vocal: JESUS CASABELLA LAGE